Wynajem autokarów - Wrocław
Transport osobowy i przewóz osób - usługi transportowe i usługi przewozowe
Get the Flash Player to see this player.
autokary Wrocław
     O FIRMIE           OFERTA           MIKROBUSY           CENNIK           KONTAKT     KONKURENCYJNE   CENY !!!
PROFESJONALNA OBSŁUGA


Wynajem autokarów - Wrocław - skontaktuj się z nami

 
  

Wynajem autokarów we Wrocławiu

  
Gracjana Przewozy jest dynamicznie rozwijającą się firma oferującą wynajem autokarów, busów oraz mikrobusów. Ponadto, proponujemy profesjonalny przewóz osób i towarów. Obszar naszych działań skupia się głównie na najmie autokarów we Wrocławiu do przejazdów krajowych, jak również międzynarodowych. Zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel, który posiada niezbędne doświadczenie i kompetencje w zakresie świadczenia usług transportowych. Nasi kierowcy podlegają regularnym badaniom kontrolnym i cechują się wysoką kulturą osobistą.

Dbamy o szczególną jakość naszych usług oraz o posiadaną przez nas flotę pojazdów (busy, mikrobusy, autokary). Wrocław jest miejscem, w którym oferujemy swoje usługi. Jeśli zachodzi taka potrzeba, działamy także w innych miastach Polski, jak: Lubin, Legnica oraz Zielona Góra. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie tylko potrzebna jest nasza pomoc.

Proponujemy Państwu tylko i wyłącznie autokary renomowanych producentów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, wszystkie pojazdy podlegają regularnej kontroli technicznej. To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do klienta oraz szybka realizacja powierzonym nam zadań. Z nami możesz negocjować ceny. Wynajem autokarów to nasza specjalność.

Skontaktuj się :

Tel. kom. +48 601-780-731
Tel. kom. +48 721-353-770
E-mail: biuro@gracjanaprzewozy.eu

BEZPIECZEŃSTWO KOMFORT

PRZEWOZY OSOBOWE
terminowość, rzetelność obsługi Wynajem autokarów we Wrocławiu
  Kliknij na miniaturę aby powiększyć:  

  Wynajem autokarów we Wrocławiu Wynajem autokarów - Wrocław

Wynajem autokarów Wynajem autokarów we Wrocławiu

 
            Copyright (©) GRACJANA PRZEWOZY
Wrocław
          O firmie           |        Oferta          |            Mikrobusy            |          Cennik         |            Kontakt
Gracjana Przewozy - 50-524 Wrocław, Ciepła 2
Znajdź nas w Google+

stat4u